Sezon reprezentacyjny zbliża się wielkimi krokami, przed biało-czerwonymi kolejne wyzwania. Najważniejszą imprezą będą wrześniowe mistrzostwa Europy, które zostaną zorganizowane w Polsce i w Danii. - Cel zawsze jest jeden i ten sam. Za każdym razem mam nadzieję, że znajdziemy się na podium turnieju, w którym bierzemy udział - przyznaje Andrea Anastasi, który jednocześnie nie ukrywa, że ma już pomysł na ten sezon.
[Reprezentacje]»