Mecze fazy interkontynentalnej Ligi Światowej 2013 rozegrane zostaną w zmienionej formule. W trzech grupach znalazło się po sześć drużyn. Do "polskiej" grupy trafiły, poza biało-czerwonymi, reprezentacje Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Bułgarii, Argentyny oraz Francji. Podopiecznych Andrei Anastasiego ominą dalekie podróże, bowiem na wyjazdach zmierzą się tylko z europejskimi zespołami - pozostałe mecze Polacy rozegrają przed własną publicznością.
[Liga Światowa]»