Pogoń Szczecin chyba już definitywnie odpadła z walki o ekstraklasę. Wydaje się, że strata siedmiu punktów do Górnika Zabrze, z którym dziś przegrała, jest nie do odrobienia. Pewnie i wysoko wygrał natomiast w Katowicach łódzki Widzew i postawił kolejny krok na drodze do awansu. Z 1. ligi spadła zaś Stal Stalowa Wola po porażce z Sandecją, Stalówka ma piętnaście punktów straty do czternastej Wisły Płock.
[I Liga]»