Dolcan Ząbki zremisował na swoim boisku z Pogonią Szczecin 1-1. Do siatki trafiali Bojarski oraz Korkuć. Warto dodać, że strzelec Pogoni obejrzał w 56 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Jeden punkt może być zbawieniem dla zespołu z Ząbek, natomiast Portowcy chyba już myślą o wakacjach i planach na następny sezon w 1 lidze.
[I Liga]»