W dniu dzisiejszym szkoleniowiec pierwszej drużyny Górnika Łęczna, Tadeusz Łapa został urlopowany do końca obecnego sezonu, obowiązki trenera przejmuje od jutra Mirosław Jabłoński, były trener m.in. Legii Warszawa, Wisły Płock i Zagłębia Lubin. W sztabie szkoleniowym pozostają drugi trener Piotr Mazurkiewicz oraz trener bramkarzy Robert Sarniak.
[I Liga]»