Już dzisiaj po dwumiesięcznej przerwie na boiska wybiegną piłkarze występujący na zapleczu ekstraklasy. Pierwszą kolejkę zainaugurują derby Śląska; Odra Wodzisław zmierzy się z Piastem Gliwice, czyli będzie to pojedynek drużyn, które w ubiegłym sezonie grały w najwyższej klasie rozgrywkowej.
[I Liga]»