Bliski gry w Niebiesko-Czerwonych barwach gliwickiego Piasta jest napastnik Korony Kielce Michał Zieliński. – Nie potwierdzam, ale też nie zaprzeczam. – mówi sam zainteresowany. – Wszystko rozwiąże się do końca tego tygodnia, faktem jest, że chcę odejść z Korony na wypożyczenie. – dodaje Zieliński. Prezes klubu, Józef Drabicki, nie chciał się odnieść do całej sytuacji. Zbigniew Koźmiński, potwierdził natomiast, że Piast interesuje się napastnikiem z Kielc.
[I Liga]»