Zakończyły się trzy spotkania 3. kolejki rozgrywek 1. ligi. Piłkarze Podbeskidzia pokonali Odrę Wodzisław, Piast Gliwice bezbramkowo zremisował z KSZO, a Warta Poznań rozgromiła ŁKS Łódź aż 4:1. Dzięki dzisiejszej wygranej na pozycji lidera umocnił się zespół z Bielska-Białej.
[I Liga]»