Lech Poznań potwierdza wysoką dyspozycję. Podopieczni Nenada Bjelicy pokonali na Inea Stadionie Śląsk Wrocław 3:0. Pierwszą bramkę zdobył Darko Jevtić, a w drugiej połowie dwa trafienia dołożył Marcin Robak, który znów okazał się znakomitym dżokerem. Poznaniacy tracą do podium już tylko dwa punkty.
[Ekstraklasa]»