Legia Warszawa kontynuuje proces przedłużania kontraktów z zawodnikami kadry pierwszego zespołu. Po Michale Pazdanie, Arkadiuszu Malarzu i Michale Kucharczyku, umowę z warszawskim klubem przedłużył Sebastian Szymański. Nowy kontrakt związał młodego pomocnika z Wojskowymi do końca czerwca 2019 roku.
[Ekstraklasa]»