Władze klubu postanowiły, że w najbliższym spotkaniu Górnika Łęczna z Cracovią zespół będzie prowadzony przez sztab szkoleniowy pod wodzą Sławomira Nazaruka. W skład sztabu, poza trenerem Nazarukiem, wchodzą Veljko Nikitović, Arkadiusz Onyszko, Dariusz Mrózek i Szymon Gieroba.
[Ekstraklasa]»