Tuż po zakończeniu piętnastego biegu w piewszym półfinałowym spotkaniu w Lesznie, pod Jasną Górą z niecierpliwością zaczęto wyczekiwać na pojedynek rewanżowy, który został zaplanowany na 19. września. Niestety wszystkie plany pokrzyżowała pogoda, która nie była łaskawa dla Częstochowy przez cały tydzień poprzedzający zawody jak i w samym dniu tego niesamowicie emocjonująco zapowiadającego się pojedynku.
[Speedway Ekstraliga]»