Z wielką fetą zakończyła sezon żużlowy Polonia Bydgoszcz. Pewnie pokonała najgroźniejszego rywala w lidze - gdański Lotos, przypieczętowując tym samym awans do Speedway Ekstraligi. Ponadto zostały podpisane na oczach kibiców cztery kontrakty. Uczynili to: Andreas Jonsson (na dwa lata), Emil Sajfutdinow, Jonas Davidsson oraz Krzysztof Buczkowski (wszyscy na rok).
[1. liga]»