Przygotowania do sezonu 2009 wchodzą w ostatnią fazę. Znamy składy poszczególnych zespołów, zawodnicy szlifują swoją formę na różnego rodzaju obozach, a kibice niecierpliwie odliczają dni do pierwszych zawodów. Przedsmak ligowej rywalizacji kibice w Grodzie Lecha dostaną 27 lutego, kiedy to w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbędzie się tradycyjna Speedway Gala.
[1. liga]»