W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbył się pierwszy trening po zimowej przerwie. W zajęciach udział wzięli niemal wszyscy krajowi zawodnicy KM-u, zabrakło tylko kontuzjowanego Patryka Pawlaszczyka, który na tor wyjedzie za ok. 3-4 tygodnie.
[1. liga]»