Reprezentacja Finlandii pokonała w Helsinkach Portugalię 3-0 w pierwszym spotkaniu tegorocznej Ligi Światowej. - Nasz zespół był bardzo pewny siebie, ponadto świetnie serwowaliśmy, co sprawiło, że gra była dla nas łatwiejsza - przyznał na pomeczowej konferencji prasowej Tuomas Sammelvuo, trener biało-niebieskich. Wtórował mu Antti Siltala, który stwierdził, że zagrywka Finów była lepsza, niż kiedykolwiek wcześniej.
[Liga Światowa]»