Tak naprawdę to wczoraj poczułem jak smakuje Mistrzostwo Włoch, na imprezie przy głównej fontannie na rynku. W mieście był koncert, kilka tysięcy ludzi i my na scenie, bardzo przyjemne uczucie - powiedział Jakub Bednaruk, opisując swoje wrażenia po zdobyciu przez jego zespół Mistrzostwa Włoch.
[Ligi zagraniczne]»