Cierpię na dyskopatię, czyli szeroko pojęte schorzenie krążka międzykręgowego. Mam zwężenie kręgów, które spowodowało, że dysk wychodzi na zewnątrz, uciska na nerwy, a wtedy czuję ogromny ból w dolnych częściach, w okolicy pośladków. Kto tego nie doznał, nigdy nie zrozumie, jaki to jest ból.
[Ligi zagraniczne]»