Najsłabszy sezon od sześciu lat. Nie licząc beniaminków, tylko kibice Stali Stalowa Wola byli liczniejsi niż przed rokiem. Wszystkie inne kluby straciły część widowni. A byłoby jeszcze gorzej, gdyby nie Korona Kielce - czytamy w raporcie opracowanym przez PortalKibica.pl.
[I Liga]»