Po nerwowej przerwie międzysezonowej przyszedł czas na pierwszy mecz Podbeskidzia w sezonie 2009/2010. Bielszczanie zmierzyli się w Nowym Sączu z Sandecją, beniaminkiem I ligi. Jakby na przekór szumnym zapowiedziom z czwartkowej prezentacji drużyny, klub z Bielska-Białej tylko zremisował 1:1.
[I Liga]»