Miasto Łódź chce zostać udziałowcem spółki KS Widzew Łódź SA, ale tylko na okres jednego roku. Wiceprezydent miasta Włodzimierz Tomaszewski ogłosił na sobotniej konferencji prasowej, że skieruje do Rady Miejskiej projekt uchwały, na mocy której Rada wyrazi zgodę na objęcie akcji w widzewskim klubie za kwotę 1 miliona złotych.
[I Liga]»