Plan przygotowań do rundy wiosennej opracowany przez sztab szkoleniowy Ryszarda Komornickiego zakładał, że drużyna miała się spotkać po Nowym Roku 4 stycznia. Tymczasem nowy szkoleniowiec zabrzan Adam Nawałka zarządził, że do pierwszego spotkania dojdzie trzy dni później, czyli w czwartek 7 stycznia.
[I Liga]»