Klub lidera I Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała angażuje się w szczytne akcje. Już w najbliższą sobotę przed meczem "Górali" z Wartą Poznań, klub przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Katowicach , Polskim Czerwonym Krzyżem, bielskiej galerii Sfera i firmy FilmFactor przeprowadzi akcję "Oddaj Krew - idź na mecz".
[I Liga]»