Znamy już szczegółowy plan przygotowań Pogoni Szczecin do rundy wiosennej sezonu 2010/2011. Pierwszy trening 10 stycznia, w planach są dwa obozy w Pogorzelicy i jeden zagraniczny. Ponadto sparingi zarówno z zespołami z ekstraklasy jak i z niższych lig. Pierwsze spotkanie ligowe, z ŁKS-m Łódź, planowane jest wstępnie 5 marca.
[I Liga]»