Pavol Stano, to Słowak, który przez 10 lat grał w polskiej Ekstraklasie. Reprezentował kolejno: Polonię Bytom, Jagiellonię, Koronę, Podbeskidzie i Termalicę. W ten weekend zadebiutował jako trener w III lidze słowackiej, gdzie jego Tatran Krasno nad Kysucou zremisował 1:1 z Druzstevnik Liptovska Stiavnica. - Ze względu na kibiców i tego wszystkiego, co się dzieje wokół Ekstraklasy, chciałbym do niej wrócić jako trener i im wcześniej to zrobię, tym lepiej – powiedział po swoim debiucie przedstawicielowi Przeglądu Ligowego.
[Ekstraklasa]»