Nieprawdopodobne „Żółto-Czerwone Derby” obejrzeli kibice zgromadzeni w Kielcach w niedzielne popołudnie. Derby zwycięskie dla Jagiellonii, która dzięki bramce w doliczonym czasie gry pokonała na wyjeździe Koronę 3:2. Gole dla Jagi strzelali Martin Pospisil i Cillian Sheridan, a w jednej z ostatniej akcji meczu o tym, że trzy punkty pojadą do Białegostoku, zadecydowało samobójcze trafienie Kena Kallaste.
[Ekstraklasa]»