Sebastian Szymański podpisał nowy, pięcioletni kontrakt z Legią Warszawa. 18-letni pomocnik związał się z mistrzem Polski do 2022 r. - Jestem szczęśliwy i przede wszystkim dumny, że podpisałem z Legią kontrakt na tak długi okres. Świadczy to o tym, jakim klub darzy mnie zaufaniem, za co dziękuję i za co obiecuję się odwdzięczyć – mówi Szymański.
[Ekstraklasa]»