Legia Warszawa przedstawiła trzecią koszulkę meczową na sezon 2017/18, wzorowaną na modelu z 1930 roku, jednym z najbardziej oryginalnych fasonów w historii klubu. Piłkarze pierwszy raz zagrali w nim w meczu otwarcia Stadionu Wojska Polskiego imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 9 sierpnia 1930 r. i z dumą nosili aż do ostatniego sezonu międzywojennego.
[Ekstraklasa]»