W najbliższą niedzielę (1.06), po krótkiej przerwie na ligowe tory powraca Speedway Ekstraliga. Kibiców na Podkarpaciu czekają nie lada emocje. Do Rzeszowa, na derbowy pojedynek w ramach VII rundy Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu zawita zespół tarnowskiej Unii. W niedzielę, 1 czerwca, o godzinie 20:00
[Speedway Ekstraliga]»