Sensacyjny przebieg miał mecz na szczycie XI rundy DMP Speedway Ekstraligi. Lider tabeli, toruński Unibax, nie podjął walki z rywalem z Częstochowy, CKM Złomrex Włókniarz, ulegając mu aż 34:59. Goście zainkasowali zatem dwa punkty za wygraną i jeden bonusowy za korzystny dla siebie rezultat dwumeczu i objęli prowadzenie w ligowej tabeli.
[Speedway Ekstraliga]»