Sebastian Ułamek od kilku tygodni przygotowuje się do nadchodzącego sezonu żużlowego 2009. W poniedziałek żużlowiec tarnowskiej Unii uda się wraz z kolegami klubowymi na obóz kondycyjno-integracyjny, który poprowadzi trener Roman Jankowski. Popularny "Seba" uważa, że mecze wyjazdowe nie będą łatwe dla zespołu Jaskółek.....
[1. liga]»