Drużyna Iranu napsuła sporo krwi ekipie trenera Anastasiego na ostatnim Pucharze Świata. Pomimo przegranej Polacy awansowali na Igrzyska Olimpijskie. Dziś, podczas jubileuszowej, X edycji Memoriału im. Huberta Jerzego Wagnera nastąpiła dogodna okazja do rewanżu. Biało - czerwoni wykorzystali tę możliwość w pełni i pokonali podopiecznych trenera Velasco 3:0.
[Reprezentacje]»