W Berlinie, przy ponad tysięcznej publiczności, odbyło się dziś wieczorem spotkanie Niemców z Argentyńczykami. Pojedynek podopiecznych trenera Heynena oraz Velasco zakończył się porażką gospodarzy, choć zarówno w pierwszym, jak i drugim secie, gra była naprawdę zacięta. Aż po dwadzieścia punktów dla Argentyny sięgnął znany z występów w PGE Skrze Bełchatów Facundo Conte.
[Liga Światowa]»