W Lidze Światowej zmagał się z kontuzjami, ale wszystko wskazuje na to, że najgorsze już za nim. Mariusz Wlazły, który na dniach podpisał nowy kontrakt z PGE Skrą Bełchatów, pracuje na pełnych obrotach i chce jak najlepiej przygotować się do mistrzostw świata w Polsce.
[Reprezentacje]»