Po pokonaniu Serbek, Japonki zmierzyły się z Koreankami i po raz kolejny wyszły zwycięsko z boiskowej batalii. Rywalizacja zakończyła się ostrą wymianą ciosów w tie-breaku, w którym żadna z ekip nie potrafiła sobie wypracować większej przewagi. Ostatecznie ręce w geście triumfu podniosły Japonki, wygrywając w piątej partii 15:13. Najlepszą zawodniczką na boisku była Kim Yeon-Koung, która zgromadziła na swoim koncie aż 37 punktów. Nie dało to jednak zwycięstwa jej ekipie.
[Grand Prix]»