Drużyna Stanów Zjednoczonych wygrała 25. edycję Ligi Światowej, pokonując w finale Brazylię 3:1 (31:29, 21:25, 25:20, 25:23). W 2015 roku Amerykanie zagrają w grupie A z Polską, Rosją i Iranem. Pierwsze spotkanie rozegrają na wyjeździe z tym ostatnim. - W Iranie siatkówka stoi na wysokim poziomie - mówi John Speraw.
[Reprezentacje]»