Zakończyła się 20. kolejka PlusLigi. Lider tabeli, Jastrzębski Węgiel, w czterech setach pokonał GKS Katowice. Swoje mecze wygrały również ekipy Projektu Warszawa i Aluronu CMC Warty Zawiercie. W starciu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Asseco Resovią Rzeszów lepsi okazali się goście, którzy zwyciężyli 3-0.
[PlusLiga]»