Piętnastu medalistów igrzysk olimpijskich w Pekinie, jeżeli wcześniej nie przytrafią się jakieś kontuzje, zagra w Nowosybirsku w turnieju Final Four Ligi Mistrzów. 29 listopada w półfinałach miejscowy Lokomotiw spotka się z Iskrą Odincowo, a Zenit Kazań z Dynamem Moskwa. W zespołach tych grają reprezentanci Rosji, USA i Brazylii.
[Ligi zagraniczne]»