Itas Diatec Trentino, w którym od dwóch sezonów gra polski rozgrywający Łukasz Żygadło, zakończył sezon z tytułem wicemistrza Włoch. – Chcieliśmy ten sezon zakończyć z kompletem sukcesów, ale nie udało się. Do Wielkiego Szlema zabrakło nam mistrzostwa w Serie A, tak widać miało być, trzeba się cieszyć z tego co osiągnęliśmy, jak widać nie zawsze jest wielkie święto – powiedział w rozmowie z PlusLigą Łukasz Żygadło.
[Ligi zagraniczne]»