- Straciłem zbyt wiele czasu na rehabilitację, niemal połowę sezonu, ale cieszę się, że mogłem chociaż trochę pomóc mojej drużynie. Chciałbym też podziękować Roberto – on wierzył we mnie do samego końca nawet mimo tego, że doskonale widział, że z moim kolanem nie jest dobrze – mówi Paweł Abramow, który obecnie przechodzi rehabilitację po niedawnej operacji.
[Ligi zagraniczne]»