Mistrzostwa Europy nie zakończyły się dla rosyjskiego rozgrywającego, Sergey’a Grankina tak, jakby tego oczekiwał. Drużyna, która pretendowała do medalu z najszlachetniejszego kruszcu zakończyła turniej tuż za podium niemalże bez walki rozgrywając ostatni mecz. Po krótkiej przerwie zawodnik udał się na zgrupowanie zespołu Dynamo Moskwy, z którym w zeszłym sezonie zdobył wicemistrzostwo kraju.
[Ligi zagraniczne]»