Dokładnie dwa miesiące przed pierwszym meczem PlusLigi – 2 sierpnia – siatkarze Trefla Gdańsk rozpoczną okres przygotowawczy do sezonu 2021/2022. Początek przygotowań będzie nietypowy, ponieważ już po dwóch dniach treningów drużyna uda się do Krakowa, gdzie od czwartku 5 sierpnia rywalizować będzie w PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. W kolejnych tygodniach gdańszczan czeka praca w siłowni i hali treningowej ERGO ARENY, a także pięć wyjazdów na dwumecze lub turnieje sparingowe.
[PlusLiga]»