Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 15. kolejki PlusLigi z LUK Lublin 1:3. MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania został Grzegorz Pająk, rozgrywający gospodarzy. Biało-niebiescy ponieśli tym samym drugą, ligową porażkę z rzędu, a lublinianie przełamali serię meczów bez zwycięstwa.
[PlusLiga]»