Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle bez problemów pokonała 3-0 GKS Katowice w pierwszym meczu fazy play-off. Statuetkę MVP odebrał Aleksander Śliwka.[PlusLiga]»
Jastrzębski Węgiel źle rozpoczął zmagania w fazie play-off PlusLigi. Aktualni Mistrzowie Polski przegrali na własnym boisku 2-3 z Treflem Gdańsk. MVP wybrany został Lukas Kampa.[PlusLiga]»
Wszystko, co dobre, szybko się kończy… Już jutro siatkarze Cuprum Lubin zagrają ostatnie domowe spotkanie plusligowe w sezonie 2021/2022. Powalczą o 9. miejsce w lidze, a ich rywalem będzie drużyna ze stolicy – Projekt Warszawa.[PlusLiga]»
W pierwszym meczu fazy play-off Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała na własnym terenie Asseco Resovię Rzeszów 3-1. MVP wybrany został Uros Kovacevic.[PlusLiga]»
Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w pierwszym meczu fazy play-off, pokonali na wyjeździe PGE Skrę Bełchatów 3:1. MVP wybrany został Jan Firlej. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw – rewanż w Iławie już w Wielki Piątek, 15 kwietnia o godz. 17:30.[PlusLiga]»
Dobiegła końca 26. kolejka PlusLigi, która jednak nie zamyka rywalizacji w fazie zasadniczej. Do rozegrania pozostają wciąż dwa zaległe spotkania Trefla Gdańsk. Podopieczni trenera Michała Winiarskiego zmierzą się z Jastrzębskim Węglem i Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.[PlusLiga]»
W meczu 26. kolejki PlusLigi Trefl Gdańsk pokonał Indykpol AZS Olsztyn 3-0 i wciąż ma szansę na awans do fazy play-off. Podopieczni trenera Michała Winiarskiego tracą trzy punkty do ósmego w klasyfikacji Projektu Warszawa i mają do rozegrania jeszcze dwa zaległe spotkania.[PlusLiga]»
W meczu 26. kolejki PlusLigi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle bez problemów pokonała Jastrzębski Węgiel 3-0 i wróciła na fotel lidera. W drużynie Mistrza Polski zabrakło kilku zawodników, którzy zmagają się z problemami zdrowotnymi. MVP wybrany został Łukasz Kaczmarek.[PlusLiga]»
W ostatnim meczu fazy zasadniczej Asseco Resovia Rzeszów pokonała Cuprum Lubin 3-0 i kończy zmagania w tej części sezonu na 5 miejscu. MVP sobotniego spotkania wybrany został Sam Deroo.[PlusLiga]»
W spotkaniu 26. kolejki PlusLigi Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała LUK Lublin 3-1 i do fazy play-off przystąpi z czwartego miejsca. MVP meczu wybrany został Facundo Conte.[PlusLiga]»
W meczu 26. kolejki PlusLigi PGE Skra Bełchatów pokonała na własnym terenie Cerrad Enea Czarnych Radom 3-2. Bełchatowianie kończą rundę zasadniczą na trzecim miejscu, natomiast ich dzisiejsi rywale na 13.[PlusLiga]»