Śląsk Wrocław doszedł do porozumienia z MŠK Žilina w sprawie transferu definitywnego Patrika Mraza. Oznacza to, że słowacki obrońca trafi do zespołu lidera T-Mobile Ekstraklasy jeszcze tej zimy.[Transfery]»
Po pozytywnym wyniku przebytych testów medycznych kontrakt z Polonią Warszawa podpisał dziś 25-letni napastnik z Gruzji, Władimir Dwaliszwili, który reprezentował ostatnio barwy izraelskiego Maccabi Hajfa. Umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2014 roku.[Ekstraklasa]»
11 lutego 2012 o godzinie 20:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą się Wisła Kraków (Mistrz Polski 2011) oraz Legia Warszawa (zdobywca Pucharu Polski 2011). Transmisję telewizyjną z meczu, którego stawką jest Superpuchar, przeprowadzi telewizja POLSAT.[Ligi polskie]»
Śląsk Wrocław porozumiał się z GKP Targówek w sprawie wypożyczenia Daniela Karczmarczyka. Umowa zostanie podpisana na pół roku i zawarto w niej opcję transferu definitywnego.[Transfery]»
Nie wszyscy piłkarze Górnika Zabrze mogli wystąpić w towarzyskiej grze z Górnikiem Wałbrzych. Z różnych powodów nie mogli wybiec na boisko w Dzierżoniowie Błażej Telichowski, Krzysztof Mączyński i Paweł Olkowski.[Ekstraklasa]»
Wiele wskazuje na to, że w rundzie wiosennej Michał Osiński wciąż będzie piłkarzem Podbeskidzia. Obrońcę zobaczymy na boiskach czwartoligowych.[Ekstraklasa]»
Trwają poszukiwania napastnika, który wiosną wzmocniłby siłę ataku Podbeskidzia. Na testach w Gutowie Małym przebywa obecnie dwóch potencjalnych kandydatów – jeden z Serbii, drugi z Chorwacji.[Transfery]»
W rozegranym w Dzierżoniowie meczu sparingowym Górnik Zabrze wygrał 3:1 (1:0) z II-ligowym Górnikiem Wałbrzych. Dwie bramki dla zabrzan zdobył Tomasz Zahorski, a jedno trafienie samobójcze zaliczył stoper z Wałbrzycha.[Sparingi]»
Drużyna Jagiellonii wyjechała już na swój pierwszy obóz przygotowawczy, który odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo”. Żółto-Cerwoni będą trenowali do 21 stycznia, w tym czasie rozegrają 5 sparingów.[Ekstraklasa]»