KS Warta ogłasza, że nie ma już wejściówek na mecz poznańskiej drużyny z KSZO Ostrowiec, który odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim. 15 tysięcy zaproszeń na mecz zostało już wydane. W piątek (1 kwietnia) i sobotę (2 kwietnia) dystrybucja biletów nie będzie prowadzona.
[I Liga]»