Ustalony został już plan przygotowań Polonii Bytom do rundy jesiennej sezonu 2011/2012 I ligi. Podopieczni Dariusza Fornalaka trenują na obiektach w Bytomiu od 20 czerwca, tj. od minionego poniedziałku, łącznie w planach jest rozegranie 6 gier sparingowych, w tym 3 podczas zgrupowania w niemieckim Weissensee, które rozpocznie się 6 czerwca (tuż po sparingu z Podbeskidziem) i potrwa do 16 czerwca. Początek rozgrywek zaplanowany jest na 22-24 lipca.
[I Liga]»