Poznańska publika już niedługo będzie miała okazję po raz pierwszy w sezonie 2011/2012 zobaczyć w akcji drużynę Warty. Zieloni po serii wyjazdowych meczów, która zakończy się w najbliższy piątek w Polkowicach, wreszcie rozegrają ligowe spotkanie przed własnymi kibicami.
[I Liga]»