Podopieczni Pavla Hapala rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej T-Mobile Ekstraklasy. W zajęciach nie będzie uczestniczył napastnik Darvydas Šernas, który negocjuje warunki kontraktu indywidualnego w klubie ligi tureckiej.[Ekstraklasa]»
Pochodzący z Hondurasu napastnik Romell Quioto nie jest już piłkarzem Białej Gwiazdy. W związku z tym zawodnik nie pojawi się na poniedziałkowym treningu zespołu.[Ekstraklasa]»
W dniu wczorajszym zawodnicy pierwszej drużyny oraz ME Podbeskidzia Bielsko-Biała uczestniczyli w badaniach poprzedzających przygotowania do rundy wiosennej.[Ekstraklasa]»
Waldemar Sobota zajął drugie miejsce w 60. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej, Radia Wrocław i Telewizji Dolnośląskiej TeDe na najlepszego sportowca na Dolnym Śląsku. Pomocnika Śląska wyprzedził tylko Damian Janikowski - brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach klasycznych.[Ekstraklasa]»
Znane jest już nazwisko trenera, który poprowadzi zespół Podbeskidzia w nadchodzącej rundzie wiosennej. Szkoleniowcem Górali został dziś Dariusz Kubicki. Nowy trener podpisał kontrakt na półtora roku, do czerwca 2014 roku.[Ekstraklasa]»
Legia Warszawa S.A. informuje, iż z dniem dzisiejszym umowa o współpracę z Panem Markiem Jóźwiakiem została rozwiązana na mocy porozumienia stron.[Ekstraklasa]»
Krzysztof Król nie jest już piłkarzem Podbeskidzia. Kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany dziś za porozumieniem stron. Lewy obrońca występował w Podbeskidziu od 18 lipca 2011 roku.[Ekstraklasa]»
Pięciu zawodników z zespołu Młodego Śląska oraz juniorów starszych wrocławskiego klubu pojawi się na pierwszym w nowym roku treningu mistrzów Polski.[Ekstraklasa]»
Jak donosi oficjalna strona bielskiego klubu, Marcin Sasal został odwołany z funkcji szkoleniowca "Górali". Pierwsze w tym roku zajęcia poprowadzili asystenci Andrzej Wyroba i Wojciech Jarosz.[Ekstraklasa]»
Podbeskidzie Bielsko-Biała już dziś, a reszta ekstraklasowych klubów parę dni później rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. Mimo nie najlepszej sytuacji finansowej w wielu polskich zespołach, każda z szesnastu ekip tej zimy poleci na zagraniczny obóz.[Ekstraklasa]»
36-letni opiekun Lecha Poznań, Mariusz Rumak oficjalnie z pierwszym zespołem pracuje od 27 lutego 2012 roku, a więc niespełna dwanaście miesięcy. Mimo to, szkoleniowiec Kolejorza jest w czołówce najdłużej pracujących trenerów w T-Mobile Ekstraklasie.[Ekstraklasa]»