W piątek, 19 sierpnia, o godzinie 18:00 meczem we Wrocławiu zostanie zainaugurowana 6. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/2017. Kolejna seria spotkań może jeszcze mocniej spłaszczyć tabelę w której już teraz różnice punktowe są znikome.[Ekstraklasa]»
Steven Vitoria został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. 29-letni środkowy obrońcy w środę podpisał z gdańskim klubem trzyletni kontrakt, przechodząc do Lechii na zasadzie transferu definitywnego z Benfiki Lizbona.[Ekstraklasa]»
Muhamed Keita zostaje w Norwegii. Skrzydłowy do końca roku zostanie wypożyczony do Stabaek IF, w którym występował już przed rokiem. Klub nie posiada prawa pierwokupu zawodnika.[Ekstraklasa]»
Cinkciarz.pl, jedna z najszybciej rozwijających się firm branży fintech w Europie, został sponsorem Jagiellonii Białystok. To kolejne partnerstwo firmy z drużyną z piłkarskiej Ekstraklasy ogłoszone w ostatnich dniach.[Ekstraklasa]»
W poniedziałek w Gdańsku zjawił się Simeon Sławczew, który we wtorek przejdzie testy medyczne w Lechii Gdańsk. Ich pozytywne przejście pozwoli bułgarskiemu piłkarzowi na parafowanie umowy z gdańskim klubem.[Ekstraklasa]»
Za nami już 5. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/2017. W tej serii spotkań punkty straciły dwie prowadzące dotąd drużyny. Na ostatnie miejsce w tabeli spadła natomiast Wisła Kraków, która znów przegrała.[Ekstraklasa]»
W meczu kończącym 5. kolejkę Lotto Ekstraklasy Wisła Płock pokonała Jagiellonię Białystok 1:0. Bramkę dla naszego zespołu w 40. minucie strzelił Dimitar Iliev.[Ekstraklasa]»
Czwarta porażka z rzędu w lidze stała się faktem. Biała Gwiazda po dobrej pierwszej połowie i zupełnie bezbarwnej drugiej przegrała z Ruchem Chorzów 1:2. Bramkę dla Białej Gwiazdy zdobył Mateusz Zachara, dla gości trafiali natomiast Mariusz Stępiński oraz Paweł Oleksy.[Ekstraklasa]»
Wynikiem 0-0 zakończyło się spotkanie 5. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Piast Gliwice zmierzył się przed własną publicznością z Zagłębiem Lubin. Dla Niebiesko-Czerwonych był to trzeci remis z rzędu.[Ekstraklasa]»
W ostatnim sobotnim spotkaniu 5. kolejki LOTTO Ekstraklasy Pogoń Szczecin pokonała gości z Niecieczy aż 5:0! Była to pierwsza wygrana Portowców pod wodzą trenera Moskala.[Ekstraklasa]»
Piłkarze ze stolicy nie zmazali plamy po porażce z Górnikiem Zabrze i odpadnięciu z Pucharu Polski już w 1/16. Tym razem również pokonał ich Górnik - Łęczna.[Ekstraklasa]»